Film reklamowy

Film reklamowy

 

Produkcja filmowa, spoty reklamowe, prezentacje

O tym, że dzisiejszy świat jest dynamiczny nie trzeba nikogo przekonywać. Żyjemy szybko, w ciągu jednego dnia załatwiamy wiele spraw, zatem czas każdego człowieka jest na wagę złota. Co więc należy zrobić, aby potencjalny klient zatrzymał się na chwilę i skupił na naszym produkcie? Odpowiedź jest prosta- dobry film reklamowy. Pod pojęciem "dobry film reklamowy" nie kryje się jedynie dobra jakość, dobry montaż, dobre oświetlenie. Przede wszystkim trzeba mieć DOBRY pomysł, bo właśnie to on w największym stopniu odpowiada za powodzenie całego przedsięwzięcia. W naszej agencji do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie- nieważne jaki masz budżet na produkcje filmową, zawsze dopasujemy się do Twoich możliwości finansowych i razem, krok po kroku przejdziemy przez trudny, ale jakże ciekawy proces realizacji reklamy.

Rozwiązania technologiczne umożliwiają prezentacje produktów, usług czy oferty w ciekawy i oryginalny sposób. Nie masz pomysłu na kampanię reklamową? Nie wiesz jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę? My wiemy i chętnie podzielimy się tą wiedzą :) Wysłuchamy Twoich potrzeb, uwag, pomysłów i razem stworzymy niepowtarzalny film reklamowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu nagrywanie scen jest możliwe niemal wszędzie i o każdej porze, a nasz wykwalifikowany zespół scenarzystów, reżyserów, operatorów i montażystów zadba o najwyższą jakość produkcji.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy niezobowiązującą wycenę.W ofercie:FILMY PREZENTACYJNE FIRM
FILMY PREZENTACYJNE PRODUKTÓW
FILMY PROCESÓW PRODUKCYJNYCH
WYWIADY
FILMY REPORTAŻE
FILMY REKLAMOWE
FILMY INSTRUKTAŻOWE, SZKOLENIOWE
FILMY KORPORACYJNE
FILMY DOKUMENTALNE
FILMY RELACJE Z DOWOLNYCH UROCZYSTOŚCI
PREZENTACJE MULTIMEDIALNE
FILMY REKLAMOWE NA WYSTAWY I TARGI
FILMY O MIASTACH
FILMY PROMUJĄCE SZKOŁY itp. i inne.


Pełna oferta produkcji filmów reklamowych znajduje się pod adresem: www.reklamowy-film.pl

Nasi specjaliści od montażu, kręcenia i choreografii są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Nakręcane przez nas realizacje są szczegółowo opracowywane i przygotowywane dzięki czemu efekt końcowy jest doskonały pod każdym względem. Podkładany dźwięk i dodawane efekty, takie jak: napisy, aranżacje komputerowe itp. dodają należytego charakteru każdemu filmowi wykonywanemu w naszej agencji. Filmy montujemy w zaciszu naszej firmy dzięki czemu nie są to drogie realizacje, a ich efekt jest doskonały! Poza doskonale wyposażonym zapleczem filmowym, dysponujemy najnowszym sprzętem produkcyjnym: statywy, wózki filmowe, pełen zakres świateł, dzięki czemu zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie produkcji.

Do nakręconych realizacji wykonujemy także: kopie w formacie zamówionym przez Klienta DVD, CD oraz okładki i projekty na nagrane nośniki, zobacz galerię naszych płyt CD i DVD>>

Film reklamowy zamówiony w ARS NOMINEM to gwarancja:- jakości zgodnej z normami emisji w stacjach telewizyjnych,

- doskonałych ujęć z wykorzystaniem slidera, wózka czy ekranu kamerowego,

- unikatowych ujęć lotnicze obiektów z wykorzystaniem paralotni, samolotu lub śmigłowca,

- profesjonalnego montażu materiału w czasie jakim życzy sobie Klient,

- dokładnych i wyraźnych lektorów wielojęzycznych w tym native speakers,

- podkładu muzycznego z biblioteki utworów pasującego do charakteru filmu lub muzyka napisana na zamówienie,
- dołączenia do filmu istniejących nagrań i materiałów Klienta takich jak np. zdjęcia,
- dokładnych ujęć, również ze zwyżki,
- niskiej ceny dzięki własnemu sprzętowi i oświetleniu ARS NOMINEM,
- opracowania scenariusza i tekstów do filmu,
- wykorzystania proptera czyli urządzenia do czytania gotowego tekstu w trakcie wypowiedzi,
- najwyższej jakości dźwięku dzięki zastosowaniu mikrofonów studyjnych i urządzeń rejestrujących dźwięk,
- najniższej ceny przy najwyższej jakości obsługi!

Zapytaj o szczegóły już TERAZ!