D

SŁOWNIK REKLAMOWY "D"

słownik reklamowy, słownik reklamy, Ars Nominem, reklama
DRUKARNIA, to miejsce w jakim drukowane są wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, ulotki, książki, broszury itd.

DŁUGOPIS FIRMOWY, to codzienne narzędzie pracy w każdym biurze. Długopis służy do pisania, składa się z obudowy oraz rurki wypełnionej tuszem, zakończonej obsadką. W obsadce umieszczona jest kulka o średnicy około 1 mm. Podczas pisania kulka obraca się rozprowadzając równomiernie tusz po kartce papieru. Długopisy firmowe mają nadruk reklamowy obrazujący daną firmę, przedsiębiorstwo, reklamują dany produkt. Długopis firmowy można zadrukować na całości rurki, na korpusie albo na nakrętce która czasami jest w komplecie z długopisem. Bardziej eleganckie modele długopisów są pakowane w specjalne etui/pudełka na których także można wykonać nadruk reklamowy. Długopisy firmowe są wykonane z różnych materiałów od drewna przez gumę do plastiku skończywszy. Długopisy reklamowe są najczęściej rozdawane na targach, wystawach i pokazach firmowych.

DREWNIANE REKLAMY, to jedne z popularniejszych obecnie form wizualizacji firm. Reklamy z drewna są ekologiczne i dobrze świadczą o przedsiębiorstwie. Często firmy zamawiają drewniane szyldy i drewniane elementy do biur. Popularna reklamą w drewnie są skrzyneczki na wino w wyciętym laserowo logiem, stojaki na bombkę z drewna z wyciętym laserowo logiem na podnóżku czy też drewniane zawieszki choinkowe. Reklamy z drewna najczęściej wykonywane są ze sklejki i są niepowtarzalnym i bardzo ekologicznym asortymentem dobrze prezentującym się w każdej firmie.

DRZEWIEC, to w potocznym języku kij służący do wsunięcia w tunel flagi. Drzewce mają zazwyczaj dwa wymiary: krótszy o długości 140cm i dłuższy 180cm. Drzewce zazwyczaj wykonane są z niskojakościowego drewna, czasami dla lepszej jakości malowane są farba bezbarwną. Drzewce mają zaokrąglony jeden z końców w celu łatwego wsunięcia we flagę. Drzewce przeważnie mają standardową średnice 2.5cm.
NIE ZNALAZŁEŚ SZUKANEGO SŁOWA?
Napisz do nas - niebawem je dodamy!!!