SŁOWNIK REKLAMOWY "Z"

Ars Nominem, słownik reklamy, słownik reklamowy, reklama
ZDJĘCIA SERYJNE, to zdjęcia różnych przedmiotów/osób wykonywane z tym samym ustawieniem światła i planu na tym samym tle.

ZDJĘCIA INDYWIDUALNE, to zdjęcia w których za każdym razem ustawiane są osobno kadr, przedmiot/osoba i tło. Często zdjęcia seryjne wykonywane są w różnych miejscach.

ZAPROSZENIA FIRMOWE, to zaproszenia wykonywane na specjalne zamówienie firmy z okazji konkretnej uroczystości np. jubileuszu istnienia, gali wręczenia nagród itp. Zaproszenia firmowe drukowane są na wybranym przez firmę papierze najczęściej w formacie A5 składanym do A6. Do wyceny zaproszeń niezbędne jest podanie ilości, rodzaju papieru i ilości kolorów nadruku oraz informacji o formacie zaproszenia i ewentualnej wklejce i kopercie.

ZAKŁADKI MAGNETYCZNE, to idealny nośnik reklamowy łączący innowacyjność pomysłu z prostą i atrakcyjną formą. Zwracający na siebie uwagę przez długi okres czasu. Zakładka jest pomysłem na niestandardową i efektywną promocję. Praktyczny klip, którydzięki odpowiedniej formie i zastosowaniu magnesów trzyma się każdego rodzaju papieru, uniemożliwiając przesunięcie. Nie tylko umożliwia łatwe zaznaczenie strony, ale może służyć także do zaznaczenia konkretnej linijki tekstu w książce, gazecie, czy wielostronicowym dokumencie. Zakładka jest bardzo wygodną formą, która w przeciwieństwie do innych, tradycyjnego tego typu przedmiotów skutecznie oznacza miejsce czytania, a sposób jej wykonania umożliwia wielokrotne zastosowanie. Zakładka łatwa i prosta w użyciu. Jedyne co trzeba zrobić to objąć kartkę, lub kartki, które chcemy zaznaczyć. Magnesy uniemożliwiają jej zsunięcie, co często zdarza się w przypadku zwykłych zakładek. Zakładki magnetyczne zazwyczaj wykonywane są na papierze kredowym 350g, można na nich umieścić nadruk w czterech kolorach, można je foliować dla lepszego efektu, wymiary standardowe to: 14.5cm x 3.1cm - możliwość zastosowania innych rozmiarów na indywidualne zamówienie, cena zazwyczaj obejmuje druk i foliowanie.

ZNAK TOWAROWY (trade mark, tm), to zmysłowo postrzegane oznaczenie (wyraz, zdanie, rysunek, ornament, forma plastyczna, melodia itp.) służące do odróżniania produktów (lub usług) pochodzących z jednego przedsiębiorstwa od tego samego bądź podobnego rodzaju produktów (usług) pochodzących z innego przedsiębiorstwa; urzędowo zarejestrowane znaki towarowe oznaczane są symbolem R najczęściej w obrysie kółka.
NIE ZNALAZŁEŚ SZUKANEGO SŁOWA?
Napisz do nas - niebawem je dodamy!!!