Reklama z kodem QR

Reklama z kodem QR

Agencja Reklamowa ARS NOMINEM Kraków, Warszawa poleca dowolne reklamy z kodem QR przenoszącym nas dokładnie tam gdzie dana reklama wskazuje. Życie współczesne wypełniają niezliczone ilości kodów.

Kody do kart, kody pocztowe, kody językowe, kody genetyczne i inne. Istnieją również takie, których na szczęście nie musimy zapamiętywać, to kody o niezwykłej użyteczności, nazywane są kodami QR. Kody QR odsyłają do stron internetowych, konkretnych adresów internetowych lub do aplikacji typu facebook. Kody QR stają się obecnie nieodłącznym elementem przestrzeni miejskiej.

Obecnie w prawie każdej reklamie ten kod jest ujmowany, w naszej Agencji także polecamy to praktyczne rozwiązanie. W dowolnych okolicznościach, czy to na świeżym powietrzu czy w obiektach użytku publicznego (dworzec, przystanki), potencjalni Klienci sanują telefonem kod QR i przenoszą się automatycznie do Internetu. Świat realny spotyka się z wirtualnym, w którym czeka na nas nierzadko miła niespodzianka w formie kupon rabatowego czy mobilnej aplikacji.

Technologię QR wymyślili w 1994roku Japończycy, a całość opiea się na bardzo łatwym mechanizmie. Odpowiednio zaszyfrowane informacje są błyskawicznie odczytywane przez urządzenia mobilne wyposażone w stosowną aplikację. Z zagadkowe, pozornie chaotycznej kompozycji przeciwstawnych barw wyłania się w piorunującym tempie konkretny obraz. Możliwości jakie daje kod QR w reklamie są nieograniczone.

Kody QR mogą mieć różne zastosowanie. Dzięki tym foto kodom możemy dokonywać płatności, składać zamówienia, nawiązywać połączenia internetowe lub odtwarzać ulubione pliki muzyczne.

Reklama z kodem QR to gwarancja sukcesu. Już dziś zamów w ARS NOMINEM reklamę z fotokodem!

Zapytaj o szczegóły już TERAZ!